Co robić, kiedy ktoś odpowiada złością na naszą Miłość?

Widzisz Kochana, Ty jesteś miłościwą duszą, która chce wszystkim pomoc. Nie chcesz, żeby ludzie cierpieli i kiedy widzisz, jak ktoś cierpi w wyniku swojego postępowania, odzywa się w Tobie głęboki sprzeciw. Chcesz tę osobę uratować, nawet przed nią samą.

W głębi serca jednak wiesz, że nie możesz wszystkich uratować. Jesteś już na tyle mądra, żeby nie ratować tych, którzy nie chcą być ratowani. Niektóre osoby po prostu tak mają, że są w najniższych wibracjach. Żyją w ciemności, jak bohaterowie filmu Dark City i takim osobom musisz pozwolić pozostać tam, gdzie są. Te osoby będzie denerwowało Twoje Światło, bo pokazuje im, gdzie oni sami są.

Będzie ich denerwował Twój uśmiech, Twoje zadowolenie. Będą chcieli sprowadzić Cię do swojego poziomu. Całą swoją istotą będą Cię nienawidzili.

A ty wtedy czujesz się rozczarowana, bo przecież tak bardzo chciałaś pomóc, a tu taka niewdzięczność. Kiedy zrobiłaś, co mogłaś, pozwól innym odejść. Nie oczekuj wdzięczności. Pamiętaj, że dla takiej osoby często jest za wcześnie na wdzięczność, bo wdzięczność jest pozytywnym uczuciem. A taka osoba nie potrafi jeszcze doceniać prawdziwej pomocy. Dlatego, zamiast rozwinąć się i poprawić swoją sytuację, woli cię zaatakować i oczernić. Tak jest jej łatwiej.

Kiedy tak się dzieje, musisz tę osobę zostawić samej sobie. Oczywiście dla Twojej miłościwej duszy jest to czymś, bardzo trudnym. Czasem myślisz, że niewykonalnym. Niepomaganie jest bowiem sprzeczne z Twoją naturą.

Możesz jednak spojrzeć na sytuację z innej strony. Pomyśl, że ta osoba właśnie teraz odbiera lekcję od wielkiego nauczyciela, którym jest ciemność i Tobie tej lekcji nie wolno przerywać. Lekcje bycia zdesperowanym, poczucia odrzucenia i samotności są takiej osobie widocznie bardzo potrzebne. Pozwól jej w ciemności cierpliwie zdobywać wiedzę.

Pamiętasz przypowieść o synu marnotrawnym? On też odrzucił karmiącą rękę ojca i wolał żywić się odpadkami ze śmietnika. Kiedy ktoś odpowiada złością na Twoją Miłość, zaakceptuj to.
Powiedz – niech zatem tak będzie.

Być może ta osoba wróci, kiedy będzie umiała docenić, co dostaje. A póki wraca, by gryźć i kąsać nie przyjmuj tego, co Ci daje. Pozwól drugiemu przejść najpierw przemianę wewnątrz siebie, by mógł doceniać, co Ty mu dajesz.

Może być i tak, że w przypadku niektórych osób tej zmiany nigdy nie zobaczysz i to też jest okej. Wtedy po prostu pozwól im uczyć się z ciemnością, nie chciej znać ludzkich sekretów. Czerń niektórych dusz mogłaby Cię przestraszyć. Pozwól drugiemu człowiekowi być w tej energii, którą dla siebie wybrał. Pozwól mu doświadczyć konsekwencji swoich wyborów.
Niekiedy ciemność uczy lekcji, których Miłość nie mogła nauczyć.

To też jest potrzebne. Niech zatem tak się stanie.

Amen
Z Miłością
Aleksandra
Przekaz pochodzi z odczytu Kronik Akaszy, więcej o tej formie poszerzania świadomości przeczytasz tutaj!

PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?
CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?
JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE
POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY
Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 
KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz
ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI
KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty
Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ  możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244
ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ
JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY
Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!

TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: