CZWARTEK Z KRONIKAMI AKASZY ODCINEK NR 10: Czemu życie jest do bani i co możesz z tym zrobić?

Witam Was Kochane serdecznie na dziesiątym Czwartku z Kronikami Akaszy, w trakcie którego Opiekunowie Kronik odpowiadają na Wasze pytania i pomagają rozwiązywać codzienne problemy, użyczając swojej duchowej mądrości. Jeśli masz pytanie, które chciałabyś zadać Kronikom, wyślij mi wiadomość do Fanpage Punkt Stwarzania na Facebooku.

Pamiętaj, rozwój nie musi wiązać się z cierpieniem, możemy rozwijać się również przez Miłość, wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek skorzystali ze wsparcia Kronik Akaszy.

Pamiętaj też, że Czwartki z Kronikami Akaszy są też dostępne w formie  podcastu na platformie Anchor! Pamiętaj, że w podcaście znajdziesz informacje ekstra, których nie przeczytasz w artykule.

Gotowe na wielką zmianę? To zapraszam do czytania lub słuchania!

odcinek 10

List od czytelniczki

Nie umiem być sama ze sobą. Nie chodzi tu tylko o taką samotność w sensie bez partnera (choć głównie), ale każdą. Nienawidzę pustego mieszkania. Nie muszę nawet z kimś rozmawiać, możemy siedzieć oddzielnie w innych pokojach, ale pusty dom mnie przeraża. Nie mam motywacji do działania. Kiedy jestem sama w domu to ani nie gotuje, ani nie sprzątam i w sumie to cały dzień potrafię przeleżeć w łóżku, nie robiąc zupełnie nic. A nie no, zamartwiam się i myślę o tym, jak mi źle.
Sytuacja jest zupełnie inna, kiedy jestem z kimś. Wtedy takiego problemu nie mam już zupełnie i mogę z kimś oglądać film, pogotować, posprzątać, normalnie spędzać czas. Nie wiem, dlaczego tak mam i z czego to wynika.
Dlatego tak bardzo nie potrafię być sama.
Zawsze związek próbuje ratować do ostatniego tchu, choć tak racjonalnie to wiem, że np powinnam już to zakończyć. Podejrzewam właśnie, że to wynika z tego, co napisałam wcześniej.
Nie mam żadnej pasji, zainteresowań. Też próbowałam tego szukać, ale nic mi się nie podoba… wydaje mi się, że nic nie jest dla mnie. Wszystko mnie bardzo szybko nudzi. Czuje się przez to takim uselessem życiowym.

Odpowiedź z Kronik Akaszy

To nie jesteś Ty, tylko taki program, który masz wgrany w głowę, nieważne już skąd pochodzi, ważne, żeby przeciwdziałać, bo będzie się tylko pogłębiać.

Każdy z Was ma jakieś zainteresowania, tylko czasami nie uznajecie ich, nie honorujecie, bo nie da się na nich zarobić.

Zainteresowania mogą być tak zwyczajne, jak oglądanie filmów, robienie makijaży, czytanie, pisanie, malowanie, kwiaty, taniec, fitness, zwierzęta, wycinanie zdjęć z kolorowych czasopism lub robienie mapy marzeń.

Przypomnij sobie najszczęśliwsze momenty swojego życia. Co wtedy robiłaś?

Wróć pamięcią do dzieciństwa, jak spędzałaś czas wolny? Pomyśl, o czym lubisz słuchać, na jakie tematy rozmawiać?

To może Ci się wydać w tym momencie nieistotne, ale pomyśl sama, jeśli ta rzecz sprawi, że nie zmarniejesz, czy faktycznie jest nieistotna?

Wracając do programu w głowie, mamy na myśli program bezsilności – nic mi się nie chce, do niczego się nie nadaje, to nie ma sensu i tak się nie uda. Ten program wpędza ludzi w marazm i depresję.

Dlatego chwyć się jakieś jednej dobrej rzeczy i działaj. Zdaj sobie sprawę, że siedzenie na pupie wpędza Cię w depresję. Złe myśli dopadają Was najczęściej w stagnacji, kiedy się nie ruszacie. Kiedy siedzisz, zasysa Cię czarna dziura. Właśnie dlatego potrzebny Ci ktoś obok, bo przy partnerze gotujesz, robisz z nim różne rzeczy etc. Na początku samodzielne ruszanie może Ci przychodzić z trudem, ale nie przestawaj, z czasem nauczysz się działać sama.

Rozważ też robienie miłych rzeczy dla innych ludzi, upiecz ciacho dla sąsiadki, którą lubisz, napisz list do przyjaciółki, pomóż w schronisku dla psów, rób to dla siebie, żeby nie zgnuśnieć.

Do boju Kochana!

Z Miłością

Aleksandra i Kroniki Akaszy

na stronę wordpress baner

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: