CZWARTEK Z KRONIKAMI AKASZY ODCINEK NR 9: O mądrym królu i mądrym zarządzaniu

Witam Was Kochane serdecznie na dziewiątym Czwartku z Kronikami Akaszy, w trakcie którego Opiekunowie Kronik odpowiadają na Wasze pytania i pomagają rozwiązywać codzienne problemy, użyczając swojej duchowej mądrości. Jeśli masz pytanie, które chciałabyś zadać Kronikom, wyślij mi wiadomość do Fanpage Punkt Stwarzania na Facebooku.

Pamiętaj, rozwój nie musi wiązać się z cierpieniem, możemy rozwijać się również przez Miłość, wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek skorzystali ze wsparcia Kronik Akaszy.

Jeśli ominął Cię ostatni Czwartek z Kronikami Akaszy, to możesz go odsłuchać w formie podcastu na platformie Anchor! Pamiętaj, że w podcaście znajdziesz informacje ekstra, których nie przeczytasz w artykule.

Gotowe na wielką zmianę? To zapraszam do czytania lub słuchania!

o mądrym królu

List od czytelniczki

Mam takie pytanie do Kronik Akaszy, co robić w sytuacji, gdy pomyślność moja i mojej rodziny wymaga dokonania trudnego wyboru pomiędzy nami a innymi ludźmi, dotyczy to obecnej sytuacji, gdy stajemy przed faktem kryzysu i być może zwolnień pracowników. Nie chcemy tego rozbić, ale może zaistnieć taka konieczność. Jak postąpić, gdy taka decyzja nie przyniesie innym obfitości, a wręcz przeciwnie? Czuję w związku z tym duży niepokój i zasmucenie. Jak ukoić serce, które jest rozdarte ?

Odpowiedź z Kronik Akaszy

Opowiemy Ci historię o bogatym i mądrym królu, który miał w swoim królestwie zasobnych i mądrych poddanych. Wszystkim działo się dobrze aż do czasu, gdy nad królestwo nadciągnęło wielkie tornado, które zniszczyło wszystkie uprawy i skazało państwo na głód.

Fakt, że w królestwie nie było pożywienia, spędzał królowi sen z powiek. Wiesz, co zrobił król w tej trudnej sytuacji? Myślisz, że się poddał? Że zrezygnowany położył się obok poddanych, by wraz z nimi przymierać głodem i płakać nad nieszczęściem?

Oczywiście, że nie, bo był mądrym królem i chociaż serce mu krwawiło, dobrze znał swoje obowiązki. Wiedział, że jako król musi rozwiązać stojący przed nim problem.

Właśnie dlatego król, zamiast smucić się lub narzekać, usiadł w swojej złotej komnacie i zagłębił się w rozmyślaniach.

Co mogę zrobić, żeby w przyszłości nie spotkało nas takie nieszczęście? Pomyślał.
W jaki sposób mogę wykorzystać ten straszny kataklizm, żeby przekłuć go na większą obfitość w moim królestwie w przyszłości?

Kiedy król skończył rozmyślać, wezwał do siebie ministra budowy i nakazał mu zbudować wielkie spichrze i zgromadzić w nich pożywienie.
– Te spichrze będą nas chroniły, gdyby sytuacja się powtórzyła – wyjaśnił.

W wyniku tornada wielu poddanych w królestwie umarło z głodu, król żegnał ich z wielkim żalem w sercu, a nad każdą trumną powtarzał – obiecuję, że nigdy taka śmierć się nie powtórzy.

Król, tak jak obiecał, zabezpieczył królestwo na nadejście kolejnego kataklizmu i kiedy w kilka lat później nad królestwem zawisły burzowe chmury. Kiedy tornado znów zniszczyło wszystkie uprawy, tym razem poddani mądrego króla mieli co jeść. W wybudowanych po ostatniej katastrofie wielkich spichlerzach było pod dostatkiem pożywienia. W królestwach ościennych, które nie miały tak mądrego władcy, wydarzyło się dokładnie to samo, co w czasie pierwszego kataklizmu.

Niektóre sytuacje już zaistniały i nie można ich odwrócić, bo są jedynie konsekwencjami decyzji podjętych z przeszłości.

Mądrość nie polega na tym, że nigdy nie przydarzy Ci się nieszczęście. Mądrość jest wtedy, kiedy bierzesz w swoje ręce odpowiedzialność, którą Ci dano i starasz się jak mądry król, z każdej sytuacji wyciągnąć naukę. Każda sytuacja służy Ci wtedy za powód, by powiększać mądrość i zasobność twojego królestwa.

Mądry król z każdej burzy wyciąga naukę, by lepiej służyć swoim poddanym. Nie znaczy, że nie zna goryczy porażki, zna, ale gorycz przekuwa w słodycz. W słodycz mądrości.

Bądź jak mądry król!
Z Miłością
Aleksandra i Kroniki Akaszy

cropped-na-stronecca8-wordpress-baner.png

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: