CZWARTEK Z KRONIKAMI AKASZY ODCINEK NR 8: Jak pożegnać się z osobą zmarłą?

Witam Was Kochane serdecznie na ósmym Czwartku z Kronikami Akaszy, w trakcie którego Opiekunowie Kronik odpowiadają na Wasze pytania i pomagają rozwiązywać codzienne problemy, użyczając swojej duchowej mądrości. Jeśli masz pytanie, które chciałabyś zadać Kronikom, wyślij mi wiadomość do Fanpage Punkt Stwarzania na Facebooku.

Pamiętaj, rozwój nie musi wiązać się z cierpieniem, możemy rozwijać się również przez Miłość, wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek skorzystali ze wsparcia Kronik Akaszy.

Dla wszystkich, którzy wolą słuchać niż czytać, mam coś zupełnie wyjątkowego! Już teraz Czwartki z Kronikami Akaszy dostępne również w formie podcastu na platformie Anchor! Pamiętaj, że w podcaście znajdziesz informacje ekstra, których nie przeczytasz w artykule. Kliknij i słuchaj podcastu!

Gotowe na wielką zmianę? To zapraszam do czytania lub słuchania!

jak przekazać osobie zmarłej

List czytelniczki

Dzień dobry, wczoraj umarła osoba, która wbrew pozorom była mi bliska. Czuję, że nie pożegnałam się tak, jak powinnam. Czy jest sposób, żeby ta dusza otrzymała moją wiadomość? Przede mną długie czekanie do następnego spotkania w kolejnym życiu.

Odpowiedź z Kronik Akaszy

Jeśli śmierć byłaby definitywnym końcem, wszystko powinno zniknąć wraz z osobą zmarłą. A jak wiecie, nie znika. Osoba umiera, ale w Was pozostaje pamięć o niej – nadal używacie powiedzonek, których używała, korzystacie z jej gestów, powtarzacie przyzwyczajenia, odtwarzacie wspólne momenty. Osoba, która odeszła, zostawiła w Was niezatarty ślad. Ten ślad to łącząca Was energia.

W przypadku Aleksandry i jej taty ta energetyczna nić wyraziła się w formie wspólnego zbierania grzybów. Kiedy Aleksandra była małą dziewczynką, tata często zabierał ją na swoje wyprawy, ale ona nie lubiła szukać grzybów. Siadała ze skwaszoną miną na skraju lasu i czekała, aż wycieczka się skończy.

Do czasu śmierci taty Aleksandra nigdy nie zbierała grzybów. Po jego śmierci wszystko się zmieniło. Nagle poczuła w sobie nieodparte pragnienie, by zbierać grzyby. Czemu?

Bo w trakcie ich zbierania bardzo wyraźnie wyczuwa energię swojego taty. Czuje, jakby on za chwilę miał się wyłonić zza któregoś drzewka i powiedzieć: hej, zobacz, ile tu jest grzybów! Przyjdź i pozbieraj je wszystkie.

W ten sposób Aleksandra nauczyła się nawiązywać kontakt z energią swojego zmarłego taty.

Cząstka Was samych

Kiedy ktoś z Waszych bliskich umiera – najgorsze co możecie zrobić, to uznać, że wszystko skończone i zabronić sobie myślenia o tej osobie.

Odcinanie się od śmierci jest grzechem współczesności, za który drogo przychodzi Wam płacić. Myślicie, że odcinacie się od zmarłego, a tak naprawdę odcinacie się od cząstki Was samych.

Właśnie dlatego wszystkie kultury pierwotne pielęgnowały kontakt ze swoimi zmarłymi. W polskiej tradycji istniały Dziady, w Meksyku obchodzone jest święto szkieletów, w Japoni o-bon, a w Gwatemali palenie diabła.

Dzięki rytuałom na nowo łączycie się z energią, którą dzieliliście z daną osobą. W ten sposób integrujecie cząstkę siebie, którą poprzez błędną interpretację śmierci, odrzuciliście.

Dla człowieka, który żyje w swojej prawdzie, takie połączenia ze zmarłymi nie są niczym dziwnym, niczym strasznym, są naturalne.

Chodzi o kontakt odczarowany, bo istnieje taka tendencja do zaczarowywania. Ludzie zaczynają w nocy wzywać duchy.

Wy ich w ogóle nie musicie wzywać, bo Wy je nosicie w sobie. Do połączenia zawsze dochodzi wewnątrz Was.

Aleksandra nie przeprowadzała żadnych rytuałów, nie starała się świadomie powiązać z energią swojego zmarłego taty, po prostu wyszła do lasu i w trakcie przechadzki nawiązał się kontakt.

Jak pożegnać osobę zmarłą?

Autorka listu pisze, że nie pożegnała się w sposób, w który powinna. Na samym początku zaznaczmy, że wrażenie niepożegnania jest w osobie, która pisze list. Dlatego też to nią, a nie osobą zmarłą będziemy się od tej pory zajmowali.

Żeby dusza otrzymała Waszą wiadomość, nie potrzebujecie robić niczego specjalnego, nieustannie bowiem jesteście połączeni ze wszystkimi duszami na całym globie. Oddzielenie jest iluzją.

Wystarczy zwyczajnie porozmawiać z tą energią. Dla osób, które osiągnęły poziom, kiedy świadomie komunikują się z energiami, wszystko będzie naturalne tak jak dla Aleksandry komunikowanie się w trakcie zbierania grzybów.

Dla osób, które nie do końca rozeznają się w świecie energii, które nie mają zdolności jasno słyszenia, jasno czucia i jasno widzenia, proponujemy odprawienie rytuału.

Ten rytuał sam w sobie nie jest potrzebny, ale może być przydatny na etapie, na którym nie widzicie, ani nie słyszycie świata duchowego.

Radzimy, żebyście do jego przeprowadzenia zapalili świecę, dlatego że świeca reprezentuje ogień i kiedy zapraszacie kogoś do rozmowy, to zapraszacie przy ogniu. Są to bardzo stare tradycje, które Wasza podświadomość rozpoznaje.

Musicie pamiętać, że podświadomość jest jak dziecko i będzie jej łatwiej uwierzyć, kiedy przeprowadzicie rytuał. Usiądźcie przy świeczce, wyłóżcie ulubiony pokarm osoby zmarłej i zaproście jej energię.

Nie musicie tego robić w nocy. Większość ludzi uważa, że z przodkami trzeba rozmawiać po zmroku, ale wcale tak nie jest. Można to zrobić o dwunastej w południe.

Na początek przywitajcie się i podziękujcie duszy za przybycie. Następnie przekażcie swoją informację w formie pisanej lub mówionej. Jeśli chcecie, możecie zapytać, czy mają jakąś informację dla Was. Wystarczy, że będzie w Was gotowość do odebrania wiadomości. A ona wtedy w kolejnych dniach może się pojawić.

Na koniec, jeśli wybraliście formę pisaną, spalcie Wasz list w ogniu. Na koniec rozmowy podziękujcie za rozmowę i powiedzcie – „to jest zamknięte”. W ten sposób dacie wyraźny znak, że już nie będziecie do sprawy wracać.

Taka jest odpowiedź na dzisiejsze pytanie. Mamy nadzieję, że teraz rozumiecie, w jaki sposób możecie przekazywać informacje i żegnać się z Waszymi bliskimi, którzy odeszli.

Z Miłością
Aleksandra i Kroniki Akaszy

cropped-na-stronecca8-wordpress-baner.png

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: