Drzewo rodziny – czyli krótka historia o uzdrawianiu zranień rodzinnych

Może więź rodzinna została zerwana, kiedy w dzieciństwie tata bił ją i jej rodzeństwo, a mama nie reagowała? Pamięta, jak posiniaczona stała w małej ciemnej kuchni i zaciskała zęby. Obiecała sobie wtedy, że kiedyś będzie silna.

Dziś jest dorosła i jedyne czego pragnie, to zapomnieć o tym, z jakim okrucieństwem traktował ją tata. Ma już swoją rodzinę i swoje dzieci. Żyje na innym kontynencie.

Myślała, że zostawiła przeszłość za sobą. A jednak jej rodzina nie zapomniała o niej, dzwonią ze swoimi problemami, proszą o pieniądze, chcą, by aktywnie uczestniczyła w życiu rodzinnym. Moja klientka po każdym takim telefonie czuje się chora.

„Nie wiem, jak z nimi rozmawiać. Są moją rodziną, a ja nie potrafię być z nimi blisko” – jej głos drży.

W tajemnicy przed mężem wysyła rodzicom pieniądze, a pozostałym krewniakom ubrania i zabawki. Paczki za ocean są drogie, ale to nic, popracuje kilka dni dłużej i będzie miała na opłacenie przesyłki.

„Ostatnio bratowa zadzwoniła, żeby powiedzieć, że jestem egoistką, że nic im nie pomagam i że tylko myślę o sobie”.

Patrzyłam na moją klientkę i czułam wszystko — siniaki na ciele, ciasną kuchnię i tę bezsilność, która była gorsza niż bolące ciało. A potem poczułam olbrzymią siłę i zrozumiałam, że ta mała dziewczynka nigdy nie dała się zdusić i że najwyższy czas, aby wyszła już z ciasnej kuchni i stanęła w swojej mocy.

Jeszcze chwilę pomilczałyśmy, jakbyśmy chciały po raz ostatni oddać hołd jej ranom. A potem zaczęłam ją stamtąd wyciągać, z tej dziury, w której utkwiła na ponad trzydzieści lat.

Mówiłam. Nie do końca pamiętam, co. Moim zadaniem w trakcie odczytu Kronik Akaszy jest przekazywanie energii Miłości i Mądrości, słowa płyną wtedy same. Nie tyle nawet chodzi o jakieś konkretne rozwiązania, choć i te się pojawiają, ale o wpuszczanie Światła w bolesne miejsca.

W trakcie dzisiejszego odczytu powstał intuicyjny rysunek Drzewa Rodziny. Jeśli drzewo jest silne, zdrowe i wypełnione Miłością – gałęzie mocno się trzymają. Kiedy drzewo choruje i brak w nim Miłości słabnie i czasem któraś z gałęzi się złamie. Złamana gałąź w drzewie rodziny to trudna sprawa; bolesna, nie da się jej tak po prostu przykleić z powrotem.

Trzeba wtedy wejść i uzdrowić. A zrobić to może tylko Miłość. W tym przypadku mrok panował przez ponad trzy dekady. Najwyższy czas, żeby go rozproszyć. Dziś po trzydziestu latach doszło do uzdrowienia. Tam, gdzie panował mrok, zagościło Światło.

Nie, nie skleiłyśmy oderwanej gałęzi, tego nie dało się już zrobić. Czasem, jeśli z troską przesadzimy złamaną gałąź w nowe miejsce i będziemy o nią wystarczająco długo dbali, z oderwanej gałęzi może wyrosnąć piękne, mocne i zdrowe drzewo.

Wierzę, że właśnie taka przyszłość czeka moją klientkę i jestem głęboko wdzięczna, że mogłam jej asystować w tym procesie uzdrawiania i transformacji.

Z Miłością

Aleksandra

cropped-na-stronecca8-wordpress-baner.png

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: