CZWARTEK Z KRONIKAMI AKASZY ODCINEK NR 7: Czy każdy może mieć dostęp do zapisów Kronik Akaszy?

Witam Was Kochane serdecznie w siódmym Czwartku z Kronikami Akaszy, w trakcie którego Opiekunowie Kronik odpowiadają na Wasze pytania i pomagają rozwiązywać codzienne problemy, użyczając swojej duchowej mądrości. Jeśli masz pytanie, które chciałabyś zadać Kronikom, wyślij mi wiadomość do Fanpage Punkt Stwarzania na Facebooku.

Pamiętaj, rozwój nie musi wiązać się z cierpieniem, możemy rozwijać się również przez Miłość, wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek skorzystali ze wsparcia Kronik Akaszy.

Dla wszystkich, którzy wolą słuchać niż czytać, mam coś zupełnie wyjątkowego! Już teraz Czwartki z Kronikami Akaszy dostępne również w formie podcastu na platformie Anchor! Pamiętaj, że w podcaście znajdziesz informacje ekstra, których nie przeczytasz w artykule. Kliknij i wysłuchaj tego artykułu w formie podcastu!

Gotowe na wielką zmianę? To zapraszam do czytania lub słuchania!

CZWARTEK Z KRONIKAMI NR 7

Pytanie czytelniczki:

Dlaczego nie mam dostępu do Kronik Akaszy?

Odpowiedź z Kronik Akaszy

Z wchodzeniem do Kronik Akaszy jest jak z ustawianiem radia na właściwe fale, w teorii wszyscy mają dostęp, w praktyce nie każdy potrafi to zrobić.

Wasz umysł jest jak odbiornik radiowy, nieustannie przenikają go różne fale i od Was zależy, do czego się dostroicie.

Aby dostroić się do Kronik Akaszy, czyli eterycznej przestrzeni bezwarunkowej Mądrości i Miłości trzeba najpierw oczyścić umysł, czyli być czystym, a następnie odpowiednio nastawić się na odbiór, czyli dostroić do frekwencji Kronik Akaszy.

Ludzie nieustannie dostrajają się do różnych frekwencji, ale w sposób nieświadomy. Czyli nie mówią sobie: teraz dostroję się do fal biznesu, tylko po prostu zaczynają pracować, a reszta zadziewa się automatycznie.

Przestrzeń Kronik Akaszy jest jak biblioteka albo sala wykładowa, w której toczą się wykłady. Chcesz pójść na dany wykład? Musisz najpierw wiedzieć, że ma miejsce, następnie znać numer sali wykładowej, następnie skierować tam kroki, a na samym końcu nacisnąć klamkę i wejść do środka.

Tak jak w przypadku wykładów, tak i w przypadku Kronik Akaszy, jeśli nie jesteś – dajmy na to – studentem fizyki, to nie będziesz wiedział, gdzie się odbywa wykład. Trudno Ci będzie na niego trafić, a jeśli grupa jest mała i wszyscy się znają albo masz pięć lat, to prawdopodobnie nie dostaniesz pozwolenia, żeby zostać w sali wykładowej, a nawet gdybyś został to i tak nic nie zrozumiesz.

Dlatego mówi się o pozwoleniu na wejście do Kronik Akaszy, chociaż to pozwolenie wynika już z samej natury wykładu, jeśli ktoś nie jest na odpowiednim poziomie, żeby go zrozumieć, po prostu na niego nie trafi.

Jeśli nie jesteś gotowy, to nie otrzymasz przekazu. W świecie zewnętrznym objawi się to brakiem intuicji, brakiem aktywnych zdolności jasno słyszenia lub jasnowidzenia, brakiem nauczyciela, który przeprowadzi Cię przez inicjację i wtajemniczy w modlitwę otwarcia.

Są to jednak rzeczy zewnętrzne, bez większego znaczenia. Kiedy czas przychodzi, przeszkody ustępują, jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki.

Przykładowo Aleksandra, zanim usłyszała o istnieniu Kronik Akaszy, już miała uruchomione zdolności jasnosłyszenia i głęboko rozwiniętą intuicję. Połączenie z Kronikami Akaszy było jedynie następstwem procesu, który trwał u niej od wielu lat. Kurs, nauczyciel, modlitwa otwarcia były przysłowiową wisienką na torcie.

Bardzo ważna jest intencja, z jaką chcesz nauczyć się czytać z Kronik Akaszy. Jeśli Twoją intencją jest zwykła próżność lub ciekawość, zapewniamy Cię, że do Kronik Akaszy nie wejdziesz, po prostu ich nie znajdziesz. Wszystko będzie przed tobą ukryte.

Jeśli natomiast w wyniku swojego rozwoju będziesz potrzebował kontaktu z Kronikami Akaszy, wtedy tak jak przed Aleksandrą otworzą się przed Tobą odpowiednie drzwi i będziesz prowadzony jak po sznurku.

Czy każdy może zacząć słyszeć przekazy z Kronik Akaszy spontanicznie tak jak Aleksandra?

Dobre pytanie. Wiemy, że Aleksandra każdemu powtarza, że może zacząć słyszeć tak jak ona. Nie jest to do końca prawdą. Ludzie mają pewne predyspozycje. Gdy ktoś łączy się z nami, jest w pewien sposób otwarty na rzeczywistość niematerialną.

W przypadku Aleksandry duży wpływ miało doświadczenie śmierci jej mamy, która dokonała przejścia, gdy Aleksandra była jeszcze dziewczynką. W ten sposób Aleksandra od dziesiątego roku życia tęskniąc za mamą, wspominając ją i szukając jej, pozostawała w nieustannym kontakcie z rzeczywistością niematerialną.

Ten kanał był jednak przez wiele lat zablokowany, żalem po stracie mamy. Dopiero kiedy Aleksandra wyjechała w Pireneje, uzdrowiła ranę matki i świadomie otworzyła się na pracę z intuicją — uruchomiły się w niej zdolności jasno słyszenia.

Ludzie uzyskują umiejętności łączenia się z tym, co niewidzialne w różny sposób, niektórzy przez silne połączenie z osobą zmarłą. Innym razem połączenie zostaje uzyskane poprzez śmierć kliniczną. Jeszcze inni rodzą się z tymi zdolnościami i zachowują je przez całe życie.

A zatem czemu autorka pytania nie ma dostępu do Kronik Akaszy? Czy jest w ten sposób chroniona?

Tak. Jest chroniona przed własnym poziomem. Jeśli otwarcie zdarzyłoby się dla nieprzygotowanej osoby, może się wiązać z poważnymi problemami natury psychicznej. Połączenie z jakąś inną energią, może być doświadczeniem niepożądanym.

To tak jakbyście szły na randkę i zamiast z miłym przystojnym przedsiębiorcą umówiłybyście się z seryjnym mordercą. Wtedy lepiej, żebyście na tę randkę nie trafiły. (Opiekunowie Kronik śmieją się w tym miejscu)

Czy zatem nie należy się łączyć? Nie należy próbować, jeśli nie potrafimy?

My uważamy, że nic na siłę. Kiedy przyjdzie czas, nauczyciel się znajdzie. Na razie taka osoba może korzystać z przekazów innych osób wyćwiczonych w tym zakresie.

W tym miejscu chcemy zauważyć, żebyście przede wszystkim nie oceniali siebie w kategoriach lepsi, gorsi w zależności od posiadania dostępu do Kronik. To naprawdę nie ma znaczenia i o niczym nie świadczy.

Jedni są lepsi w robieniu jednej rzeczy, a drudzy w innej. Każdy z Was ma jakiś talent jakąś zdolność, to że Aleksandra ma zdolność łączenia się z nami, nie znaczy, że Ty musisz mieć tę samą zdolność.

Może jesteś dobra w opiece nad psami albo gotowaniu, albo rachunkowości, malowaniu lub śpiewaniu – rozpoznaj swój talent, nie staraj się być taka jak ktoś inny, to Cię do niczego nie doprowadzi.

Natomiast realizowanie się w swoim talencie wpuści w Twoje życie taki poziom Światła, Miłości i Piękna, jakiego potrzebujesz i nie będzie miało znaczenia, czy czytasz z Kronik Akaszy, czy nie.

Z Miłością
Aleksandra i Opiekunowie Kronik Akaszy

 

cropped-na-stronecca8-wordpress-baner.png

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: