CZWARTEK Z KRONIKAMI AKASZY ODCINEK NR 6: Co robić, gdy różnicie się z partnerem od siebie w poglądach?

Witam Was Kochane serdecznie na szóstym spotkaniu Czwartku z Kronikami Akaszy, w trakcie którego Opiekunowie Kronik odpowiadają na Wasze pytania i pomagają rozwiązywać codzienne problemy, użyczając swojej duchowej mądrości. Jeśli masz pytanie, które chciałabyś zadać Kronikom, wyślij mi wiadomość na Fanpagu Punkt Stwarzania.

Pamiętaj, rozwój nie musi wiązać się z cierpieniem, możemy rozwijać się również przez Miłość, wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek skorzystali ze wsparcia Kronik Akaszy.

Dla wszystkich, którzy wolą słuchać niż czytać, mam coś zupełnie wyjątkowego! Już teraz Czwartki z Kronikami Akaszy dostępne również w formie podcastu na platformie Anchor! Pamiętaj, że w podcaście znajdziesz informacje ekstra, których nie przeczytasz w artykule.

Gotowe na wielką zmianę? To klikaj i słuchaj podcastu!

Lub czytaj dalej!

List od czytelniczki

„Witaj,

Moim problemem jest brak akceptacji przez partnera.

Chodzi o to, że mój partner nie akceptuje mojego światopoglądu, mamy zupełnie inne wizje świata.
On nie rozumie, czego ja szukam, całej tej duchowości. Nie rozumie, jak można zwierzać się obcym ludziom z internetu, dlaczego słucham jakiejś baby, a może ona pracuje w mięsnym i robi sobie jaja… Dla niego ludzie nie są równi i denerwują go głupie gadki o miłości do wszystkich.
To jest jedyna rzecz, która nas różni.
Poza tym jest naprawę cudownym mężczyzną. Nie jestem jednak w stanie żyć bez jego akceptacji.
Ja rozumiem, że on ma inne poglądy. Nie chcę go przekonywać do swoich. Chcę tylko, żeby zaakceptował to, że ja mam inne. Zaakceptował mnie całą taką, jaką jestem.
I tego mi brakuje.
Chciałabym, żebyśmy spróbowali sami sobie z tym poradzić. Czy jest to możliwe? Czy tu wchodzi w grę kompromis? Czy po prostu albo mnie zaakceptuje albo koniec? A jeśli dojdzie do tego, że się rozstaniemy, to czy nie będzie tak, że następny partner pokaże mi to samo. Może problem jest we mnie?
A może powinnam żyć bez jego akceptacji? Może nie powinnam dążyć do jego akceptacji i odpuścić? Wiem, że mnie kocha i jemu też jest z tym ciężko. Chciałabym nam pomóc.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę❤️.”

Odpowiedź z Kronik Akaszy

Opowiemy Ci bajkę o dwóch pięknych kaczuszkach, które pływały w jednym stawie. Codziennie spotykały się na wspólne zabawy i pływały razem i kwakały zadowolone, ale pewnego dnia okazało się, że jedna z kaczuszek zaczęła się zmieniać. Stawała się coraz większa i większa i no tak pewnie się domyślasz, że wcale nie była kaczuszką.

Przemieniała się w łabędzia, zupełnie jak w baśni Andersena, bo stawów jest przecież na tym dobrym świecie wiele i kaczuszek też niezliczona ilość. A w naszym stawie jedna kaczuszka była zwyczajnie żółta, a druga zaczęła się przeistaczać w łabędzia. Społeczność całego stawu stwierdziła, że tych dwoje do siebie nie pasuje, a i oni sami zaczęli spoglądać na siebie nawzajem nieufnie.

Dodatkowo kaczuszka, która okazała się łabędziem, miała poczucie, że zdradziła swoje stado, bo odważyła się być kimś innym, niż z początku myślano. A kaczuszka, która nadal była kaczuszką, też czuła się nieswojo, bo wszyscy radzili jej, by zapomniała o tej przyjaźni.

Ludzie podobnie jak kaczuszki najczęściej chcą się przyjaźnić z podobnymi do nich. Kaczuszki z kaczuszkami, a łabędzie z łabędziami.

Kiedy okazuje się, że ktoś Wam bliski należy do innego stada — próbujecie na niego wywrzeć nacisk, żeby się zmienił, ale on nie może. Łabędź nigdy nie stanie się kaczuszką i odwrotnie.

Co zatem zrobiła kaczuszka? Czy odrzuciła łabędzia, czy odwróciła się od niego i poszła do swoich?

Musicie wiedzieć, że kaczuszka była bardzo mądra, zamiast słuchać, co mówią inni, że powinna się przyjaźnić tylko z podobnymi do siebie kaczuszkami i że łabędź, to żadna dla niej kompania, posłuchała serca.

– Czy ja na prawdę go kocham? – Zapytała i poczuła, że tak.
Co zatem mam w tej sytuacji zrobić? Pytała dalej. A wtedy otworzyło się nad nią kacze niebo i usłyszała głos — zaakceptuj go takim, jakim jest. Nie próbuj zmieniać.

Kaczuszka poczuła, że właśnie tak zrobi, że kocha łabędzia jako swojego przyjaciela, a nie ze względu na kolor jego piór i postanowiła, że będzie go kochała i akceptowała takim, jakim jest i że nie będzie się przejmowała tym, co mówią inni.

Szczęśliwa popłynęła odszukać swojego przyjaciela i oznajmiła mu dobrą nowinę.
Będziemy się dalej przyjaźnić – ogłosiła.

Łabędź z radością przyjął tę propozycję i postanowił, że zostanie w jednym stawie ze swoim przyjacielem i że nadal będą pływali razem.

Z czasem ludzie śmiali się, że w stawie mieszka kaczka, która zachowuje się zupełnie jak łabędź i łabędź przypominający kaczkę.

A teraz czas na morał.

Jeśli kogoś kochasz, pozwól mu byś sobą, nie staraj się go zmieniać, nie mów mu, zmień kolor piór lub poglądy. Nie zrobi tego, bo nie może. Widzisz, kaczka zawsze pozostanie kaczką, a łabędź łabędziem. Zresztą i tak nie ma to znaczenia, kiedy pamiętasz, że pod warstwą piór kryje się Twój najlepszy przyjaciel i to jego kochasz, a nie warstwę wierzchnią.

Ostrzegamy, że ta rada nie jest dla wszystkich, ona jest tylko dla bardzo mądrych kaczuszek.

Z Miłością

Aleksandra i Kroniki Akaszy

cropped-na-stronecca8-wordpress-baner.png

💜 PRZECZYTAŁAŚ WSZYSTKIE PORADNIKI , ale niewiele się zmieniło i CIĄGLE WRACAJĄ TE SAME PROBLEMY?😿😿😿

👉CZY NIE SĄDZISZ, ŻE SZALEŃSTWEM JEST ROBIĆ WCIĄŻ TO SAMO I OCZEKIWAĆ RÓŻNYCH REZULTATÓW?

💜 JEŚLI W TWOIM ŻYCIU PRZYSZEDŁ CZAS NA KOLEJNY ETAP, POZWÓL, ŻE OPOWIEM, CI W JAKI SPOSÓB JA TRANSFORMUJĘ MOJE ŻYCIE

💜 POMAGAJĄ MI W TYM KRONIKI AKASZY 😍

💜 Kroniki czego…? HA, ja też ZA PIERWSZYM RAZEM TAK zareagowałam 😂

💜 KRONIKI AKASZY to ENCYKLOPEDIA POLA ENERGETYCZNEGO, znajdziesz w niej wszystkie informacje, których potrzebujesz

💜 ZAMIAST BŁĄDZIĆ PO OMACKU LEPIEJ IŚĆ Z LAMPĄ W DŁONI

💜 KRONIKI SĄ WŁAŚNIE TAKĄ LAMPĄ OŚWIECAJĄCĄ DROGĘ, więcej przeczytasz tutaj: https://punktstwarzania.wordpress.com/sesje-i-odczyty

💜 Jeśli CZUJESZ, że CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ 💪 możesz to zrobić wysyłając wiadomość do strony Punkt Stwarzania lub bezpośrednio pisząc na Whatsappie na mój numer telefonu: 0034 622522244

💜 ZAPEWNIAM CIĘ, ŻE NIE POŻAŁUJESZ 💪💪💪

💜 JEŚLI PO SESJI NIE BĘDZIESZ ZADOWOLONA, MASZ PRAWO W CIĄGU 5 DNI PO SESJI POPROSIĆ O ZWROT ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY 🙋

💜 Wiesz czemu tak ryzykuję? Bo jeszcze nie miałam niezadowolonego klienta – WSZYSCY WYCHODZĄ SZCZĘŚLIWI, ŻE TYLE SIĘ O SOBIE DOWIEDZIELI I Z PRAKTYCZNYMI NARZĘDZIAMI DO DALSZEGO ROZWOJU 💪
Gotowa na wielką zmianę? TO NIE ZWLEKAJ!
TEN DZIEŃ JEST DZIŚ!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: