WYZWANIE POKOCHAJ SIEBIE W SIERPNIU (DZIEŃ 18)

Kiedyś pewna bliska mi osoba powiedziała: chciałbym ludzi uczyć o Bogu. Pomyślałam, jakie to piękne. Nie do końca jednak umiałam sobie wtedy wyobrazić, jak miałaby taka praca wyglądać. Jedynym miejscem, które kojarzyło mi się z rozmowami o Bogu, był kościół. Duchowość zdawała mi się, czymś zarezerwowanym wyłącznie dla murów świątyni.

Prowadząc wyzwanie: Pokochaj siebie w sierpniu, przypomniałam sobie tamto pragnienie mojego przyjaciela i pomyślałam, że oto znalazłam sposób na jego urzeczywistnienie. Im dłużej bowiem zajmuję się tematem Miłości, tym bardziej czuję głęboką łączność z Bogiem, nie z jakimś zewnętrznym bytem doskonałym, ale z doskonałością wewnątrz mnie.

Dziś czuję się bliżej Stwórcy, Źródła, Bezwarunkowej Miłości niż kiedykolwiek wcześniej. Bardziej połączona, niż w czasach, kiedy uczestniczyłam w mszach, czy medytowałam w klasztorze buddyjskim.

Sądzę, że wiele dróg prowadzi do odkrywania boskości w sobie i że trzeba znaleźć tę, która najlepiej odpowiada naszym osobistym preferencjom. Mnie najbardziej interesuje odkrywanie Mocy w sobie poprzez wewnętrzną introspekcję i doświadczanie bezwarunkowej Miłości.

Już tyle pięknych rzeczy spotkało mnie dzięki tej Sile, że nie potrafię czuć w stosunku do niej nic poza głęboką wdzięcznością. To dzięki niej odnalazłam drogę do domu pełnego Miłości, znalazłam pracę, która nadaje mojemu życiu głębszy sens i zostałam poprowadzona do życia w pięknym miejscu w bajkowych Pirenejach, i jakby tego nie było dość, czuję, że czeka mnie jeszcze o wiele więcej.

Ostatnio różne znaki podpowiadają mi, że jestem na odpowiedniej ścieżce. Towarzyszące mi od pewnego czasu synchroniczności sprawiają, że coraz odważniej podążam drogą serca, co daje mi poczucie spełnienia i radości.

Na koniec chcę się z Wami podzielić zdjęciami z kapliczki we Francji, do której trafiłam przypadkiem, kiedy w trakcie ostatnich wakacji szukałam miejsca na nocleg. Jedyne miejsce, które nie było terenem prywatnym, znajdowało się akurat przy kościele. Zaparkowałam auto wieczorem i udałam się na spoczynek. Kiedy następnego dnia rano wyjrzałam z mojego domu na kółkach, okazało się, że na wprost auta stoi piękna figura Madonny. Poczułam głębokie wzruszenie i odebrałam to jako jasny znak, że oto Matka Boska czuwała tamtej nocy nad moim snem.

Dzisiaj proponuję Ci, byś nawiązała kontakt z boską Mocą w Twoim wnętrzu. W tym celu przygotowałam specjalną afirmację. Spróbuj powtarzać ją przez trzy dni, rano i wieczorem, o poranku i przed zaśnięciem. Afirmacja brzmi:

”W każdej chwili Miłość Boża dba o mnie i zapewnia mi wszystko, czego potrzebuję. Prowadzi mnie ona i pomaga tworzyć życie pełne Miłości, Piękna i Harmonii. Jestem przepełniona wdzięcznością i tworzę w zgodzie z boską wolą.”

Jeśli nie masz dobrych skojarzeń ze słowem Bóg, możesz zastąpić je innym, które bardziej odpowiada Twoim przekonaniom — Wszechświat, Źródło, Wieczna Inteligencja lub Bezwarunkowa Miłość. Nie jest ważne, jak nazwiesz tę Moc. Istotne, żebyś się na nią otworzyła i uruchomiła jej potencjał, tak by z jej pomocą dokonały się potrzebne zmiany w Twoim życiu.
Gotowa na wielką zmianę? To nie trać czasu i wykonaj ćwiczenie!
Poza tym nadal codziennie ćwiczymy z Kartką Pozytywnych Aspektów.
Ja moją mam w łazience i czytam codziennie.
A Ty?

Nie zapominajcie też o afirmacjach przed lustrem:
JESTEM WAŻNA!
JA CIEBIE WIDZĘ
AKCEPTUJĘ SIEBIE TAKĄ, JAKĄ JESTEM!

Z Miłością
Aleksandra

Jeszcze chwileczkę 🙂

💜 Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na odczyt Kronik Akaszy i rozwijaj z lekkością i Miłością! Więcej o Odczytach Kronik Akaszy dowiesz się tutaj

💜 Pamiętaj, że na blogu do Twojej dyspozycji masz ponad 170 darmowych artykułów i jeszcze więcej materiałów na Facebooku.

💜 Dołącz do mojego Fan Page na facebooku, gdzie publikuję dodatkowe zdjęcia i uaktualnienia, których nie znajdziesz na blogu. Znajdziesz tam też ciekawe dyskusje toczące się pod postami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: