WYZWANIE POKOCHAJ SIEBIE W SIERPNIU (DZIEŃ 15)

Wydaje Ci się, że to poranna kawa przywraca Cię do życia, ale tak naprawdę jest coś więcej. We Wszechświecie istnieje całe mnóstwo Miłości, która podtrzymuje Ciebie i inne istoty przy życiu.

Wiemy, że czasem nie jest Ci łatwo. Są dni, w których budzisz się z czarnymi myślami, a zasypiasz z jeszcze gorszymi. Wiemy, że szukasz rozwiązań w miejscach i substancjach, które tych rozwiązań nie dają.

Nie winimy Cię za to, sami pewnie szukalibyśmy takich rozwiązań, gdyby nie fakt, że jesteśmy nieskończoną inteligencją.

Jest jedna rzecz, którą chcemy przekazać — bez względu na to, co myślisz – jesteś i zawsze byłeś kochany. We Wszechświecie istnieje Źródło Nieskończonej Miłości, które w różnych religiach nosi inne imię — Budda, Jezus, Matka Boska, Hare Kriszna.

Nie ważne, jaką ludzką nazwę nadasz tej Sile. Ważne, że jest i że na Ciebie oddziałuje nawet w najczarniejszych sytuacjach. Nie chcemy Cię do niczego namawiać, bo namawianie w większości przypadków daje przeciwny efekt. Chcemy tylko, byś wiedział, że jesteś kochany, nawet jeśli teraz tego nie czujesz.

Rzucając ziarno w glebę Twojej świadomości, nie oczekujemy, że kwiat rozkwitnie jeszcze tego samego popołudnia. Wiemy, że ziarno potrzebuje czasu na wzrost.

Znajdujesz się w procesie głębokiej przemiany, skumulowana negatywność musi zostać wypalona i nie dokonasz tego sam.

Potrzebujesz wsparcia Źródła, dla którego Twoja negatywność, której tak się boisz, jest zaledwie kroplą w oceanie. Ty jesteś częścią tego oceanu. Nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz sam.

Podnieś głowę, spójrz na Twoich braci, którzy tak jak Ty pracują, by się przemienić. Jesteście jak całe mnóstwo gąsienic, przed przemianą w barwne motyle.

Nie poddawaj się, pracuj wytrwale nad burzeniem wewnętrznych murów, które oddzielają Cię od Miłości. Zastępuj myśli oparte na lęku, myślami przepełnionymi Miłością.

Twoja praca pewnego dnia wyda dobry owoc. Mury runą i zaleje Cię Miłość. Wtedy zdasz sobie sprawę, że całe życie panicznie bałeś się tego, czego najbardziej pragnąłeś. Rozumiemy, że nasze słowa w tym momencie mogą Ci się wydawać majaczeniem lunatyka. Nic nie szkodzi, w odpowiednim momencie pojmiesz ich sens.

Na razie zostawiamy Cię z tą jedną myślą: We Wszechświecie jest całe mnóstwo Miłości, które podtrzymuje Ciebie i inne istoty przy życiu. Zacznij kontemplować tę prostą myśli. Resztę zrozumiesz z czasem.

✍️ ZADANIA DO WYKONANIA W PIĘTNASTYM DNIU WYZWANIA POKOCHAJ SIEBIE W SIERPNIU

Dzisiaj proponuję Wam krótką medytację.
Usiądź w spokojnym miejscu, zamknij oczy i przez pięć minut oddychaj głęboko, powtarzając taką myśl – JA I MIŁOŚĆ JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ. Napełnij się tą prawdą jak kryształowa karafka świeżą wodą.
Poza tym codziennie ćwiczymy z Kartką Pozytywnych Aspektów. Ja moją mam w łazience i czytam codziennie.
A Ty?
Nie zapominajcie o afirmacjach:
JESTEM WAŻNA!
JA CIEBIE WIDZĘ
AKCEPTUJĘ SIEBIE TAKĄ, JAKĄ JESTEM!

Z Miłością 💜
Aleksandra

Jeszcze chwileczkę 🙂

💜 Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na odczyt Kronik Akaszy i rozwijaj z lekkością i Miłością! Więcej o Odczytach Kronik Akaszy dowiesz się tutaj

💜 Pamiętaj, że na blogu do Twojej dyspozycji masz ponad 170 darmowych artykułów i jeszcze więcej materiałów na Facebooku.

💜 Dołącz do mojego Fan Page na facebooku, gdzie publikuję dodatkowe zdjęcia i uaktualnienia, których nie znajdziesz na blogu. Znajdziesz tam też ciekawe dyskusje toczące się pod postami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: