WYZWANIE POKOCHAJ SIEBIE W SIERPNIU (DZIEŃ 14)

Zbyt często zapominasz, że grasz rolę pierwszoplanową w Twoim życiu. Nie Twój partner ani nie mama, ani dzieci tylko Ty sama. Od jakości Twojej gry zależy ostateczny efekt.

Dlatego nie oglądaj się na innych, nie czekaj, aż Ci pozwolą. Zacznij już dziś planować swoje wystąpienie.

Tylko Ty sama wiesz, jak powinna wyglądać Twoja rola. My możemy podpowiadać, doradzać, ale nie odegramy niczego za Ciebie. Możesz to zrobić tylko TY.

Dlatego weź się już w garść. Stań na scenie i przemów swoim głosem. Może za pierwszym razem zje Cię trema i wystąpienie okaże się kompletną klapą.

Nie przejmuj się, wracaj na scenę jeszcze raz, jeszcze raz i kolejny. Aż pewnego dnia ogarniesz swoją rolę i odegrasz ją z serca, i z łatwością, i zbierzesz za nią oklaski od publiczności.

Na razie graj. Załóż, że na początku zostaniesz królową obciachu i prychnij na to. Każdy zaczyna obciachowo, a potem się z niego coś wykluwa, tylko dlatego, że codziennie na nowo prezentował się przed publicznością.

Bardzo prawdopodobne, że lęk będzie Ci towarzyszył przed, w trakcie, a nawet po zrobieniu rzeczy, które kochasz. Będzie Ci towarzyszył, kiedy pierwszy raz opublikujesz swój tekst i kiedy odważysz się zaśpiewać przed publicznością.

Z początku wyda Ci się, że inni zjedzą cię z butami, a potem zrozumiesz, że ludzie wcale nie są tacy okropni, że wesprą Cię w Twoich działaniach, jeśli im na to pozwolisz.

Więc już nie bój się — wdech wydech. Pozwól sobie zrobić coś, czego pragniesz. A potem zrób to jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz. Nie przestawaj.

Nie wiem, jak Ty, ale ja miałam kiedyś tendencję do zabraniania sobie wielu rzeczy, na które miałam ochotę. Zupełnie jakbym przejęła rolę surowego rodzica lub zaborczego partnera, który wszystkiego broni.

W pewnym momencie wtłoczona w sztywny kaftan zakazów prawie nie mogłam się ruszać, w związku z czym odpuściłam.

Dzisiaj staram się dawać sobie jak najwięcej wolności, bo wolność sprawia, że życie nabiera smaku, można pojechać na miesiąc medytować w góry, tańczyć brazylijskie tańce w Lizbonie lub wybrać się w samotną podróż po Francji i czuć się z tym WSPANIALE.

Dziś mam do Ciebie taką prośbę — pozwól sobie na więcej. Nie broń Twojej wewnętrznej dziewczynce wszystkiego. Pozwól jej bawić się i cieszyć życiem.
Odpuść sobie. Zaszalej Mała!

✍️ ZADANIA DO WYKONANIA W CZTERNASTYM DNIU WYZWANIA POKOCHAJ SIEBIE W SIERPNIU
W kolejnych dniach pozwól sobie na więcej🙋 Nie pilnuj siebie jak kapral. Pomyśl o jakieś miłej, szalonej rzeczy, na którą od dłuższego czasu masz ochotę i zrób ją 🙂
Poza tym codziennie ćwiczymy z Kartką Pozytywnych Aspektów. Ja moją mam w łazience i czytam codziennie.
A Ty?
Nie zapominajcie o afirmacjach:
JESTEM WAŻNA!
JA CIEBIE WIDZĘ
AKCEPTUJĘ SIEBIE TAKĄ, JAKĄ JESTEM!

Z Miłością 💜
Aleksandra

Jeszcze chwileczkę 🙂

💜 Chcesz zmienić swoje życie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na odczyt Kronik Akaszy i rozwijaj z lekkością i Miłością! Więcej o Odczytach Kronik Akaszy dowiesz się tutaj

💜 Pamiętaj, że na blogu do Twojej dyspozycji masz ponad 170 darmowych artykułów i jeszcze więcej materiałów na Facebooku.

💜 Dołącz do mojego Fan Page na facebooku, gdzie publikuję dodatkowe zdjęcia i uaktualnienia, których nie znajdziesz na blogu. Znajdziesz tam też ciekawe dyskusje toczące się pod postami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: