PROJEKT MIŁOŚĆ – CZAS START!

 

W życiu wiele zależy od dobrych wyborów, kto umie ich dokonywać, generalnie umie w życie. Takiej osoby nie trzeba prowadzić za rączkę, ani wszystkiego tłumaczyć. Taka osoba po prostu wie, co jest dla niej najlepsze.

Rok 2019 postanowiłam rozpocząć od dobrego wyboru, takiego który przyczyni się do powiększenia dobrostanu. Jak wiecie, lubię pracować z programami. Tym razem szukałam czegoś naprawdę ambitnego, chciałam sięgnąć dalej niż dotychczas, poruszyć coś więcej. Aż w końcu wybrałam. Oficjalnie ogłaszam Projekt Miłość za otwarty.

Jeśli czujesz, że chcesz pogłębić Twoje Życiowe Doświadczenie, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowana Twoimi związkami albo po prostu przeczuwasz, że można w Miłość lepiej, szerzej, głębiej. Przyłącz się!

Myślenie niczego nie zmienia, działanie TAK! Właśnie dlatego zachęcam Cię do stania się aktywną uczestniczką Miesiąca Miłości na Punkt Stwarzania. Proszę byś znalazła czas dla siebie i zaangażowała się w projekt.

Na czym polega Projekt Miłość?

Przez miesiąc na Facebooku i blogu dzielimy się gestami miłości, które rozjaśniły nasz dzień – w jaki sposób zostałyśmy nią obdarowane, w jakich okolicznościach ją poczułyśmy, jak obdarowałyśmy nią innych. Umawiamy się, że wspólnie przez miesiąc wyostrzymy zmysły i będziemy doceniały nawet najmniejsze oznaki miłości. Ja ze swojej strony będę Wam przypominać o programie, publikując co dwa, trzy dni krótkie notatki na blogu, które odnoszą się do przejawów miłości w moim życiu.

Jeśli chcesz się przyłączyć do projektu już dziś włącz powiadomienia na FB lub dołącz do listy mailingowej na blogu. Jeśli należysz do jakieś grupy, której ten projekt może się wydać ciekawy, podziel się informacją. Kto wie, może w ten sposób przyczynisz się do pomnożenia miłości w życiu nawet nieznanej Ci osoby?

Wyjesz o Miłość?

To dołącz!

wilczek

photo credit Unsplash

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Strona internetowa WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: