W TE ŚWIĘTA W PREZENCIE DAJĘ MIŁOŚĆ

Ostatnie dni były tak intensywne, że jeszcze cały czas jestem rozpędzona jak motocykl. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak to się wszystko u nas pięknie w te święta udało. Pierwszy raz otworzyliśmy nasz Dom Pełen Miłości dla innych ludzi. Do dwóch krzeseł dodaliśmy kolejne, dokupiliśmy zastawę stołową i w domu zrobiło się gwarno.

Przez cały czas towarzyszyła nam wizja Wigilii, którą przeżyliśmy w innym Domu Pełnym Miłości. Bezwstydnie kopiowaliśmy tamte pomysły (słoiczki pamiątki z reniferami, pierniki) i dodawaliśmy własne (puszczanie chińskich lampionów z życzeniami w niebo). Przede wszystkim zaś chcieliśmy stworzyć w naszym domu atmosferę pełną miłości i wiecie co?

UDAŁO SIĘ! Chyba te same Anioły nam tu pomagały i podpowiadały 😉 Pomimo niedogodności w postaci lumbago, które niemal unieruchomiło Jordiego i chińskiego lampionu, który zamiast unieść się, poleciał w krzaki i o mały włos, by już nie poszybował (wyratowałam go nurkując w eleganckiej sukience w osty) ostatecznie udało nam się stanąć na wysokości zadania i godnie zaprezentować Dom, przekazać cząstkę jego magii dalej w świat. Spełniło się moje przedświąteczne marzenie, o którym pisałam Wam tutaj

Kochane teraz już na spokojnie, z kanapy, popijając kawkę i delektując się piernikami, życzę Wam z całego serca, by Wasze Domy napełnione były Miłością, by Ci którzy do Was przychodzą mogli się nią nasycić, upchać ją sobie po kieszeniach i zachować w pamięci, a potem pójść w świat i dawać ją innym!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s