2. PROJEKT WDZIĘCZNOŚĆ – JESTEM WDZIĘCZNA ZA WYOBRAŹNIĘ

To dzięki niej zwykły spacer po lesie zamienia się w przechadzkę ze strażnikiem kniei – gnomem Filibertem, a na górskich ścieżkach kamienie spod moich stóp usuwają pirenejskie anioły.

Gdzie się nie ruszę, zaraz natykam się na coś ciekawego – królestwa sylfów, jeziora po których tańczą driady, łąki pełne nimf…

Potem pozostaje już tylko codzienna ekwilibrystyka w postaci nie pomylenia leśniczego z gnomem, pani w sklepie ze złośliwą czarownicą, a znajomego kelnera z elfem.

Życie w bajkowej konwencji jest mi tak miłe, że zabawiam się nimi wesoło, kiedy tylko mogę. Oddaję się bujaniu w obłokach w trakcie nudnych zebrań, w poczekalni do lekarza lub przy okazji spotkań z nazbyt już dorosłymi dorosłymi.

Mocą wyobraźni osładzam codzienną herbatę. Piję ją potem pomalutku z widokiem na moje wymyślone imperium…

bajki 4

bajki 2

Jeszcze chwileczkę 🙂

Ten artykuł stanowi część serii Projekt Wdzięczność, w ramach którego rozprawiam się z mentalnością niedostatku.

Co możesz zrobić, żeby być na bieżąco?

  • Dołącz do mojego Fan Page na facebooku, gdzie publikuję dodatkowe zdjęcia i uaktualnienia, których nie znajdziesz na blogu. Znajdziesz tam też ciekawe dyskusje toczące się pod postami.
  • Zostawiając komentarz, zaznacz opcję: powiadom mnie przez email o nowych wpisach. W ten sposób za każdym razem, kiedy na blogu pojawi się nowy post, zostaniesz o tym poinformowana, jako pierwsza!
  • Jeśli spodobał Ci się mój artykuł nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi. Oni też chcą czytać wartościowe artykuły w internecie!
  • Jeśli ominął Cię mój poprzedni artykuł, możesz go przeczytać tutaj: Projekt wdzięczność. Dzień 1 – Jestem wdzięczna za dom 

 
autor zdjęć Radoslaw Swoll

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s