1. PROJEKT WDZIĘCZNOŚĆ – JESTEM WDZIĘCZNA ZA DOM

Miałyście kiedyś tak, że na widok ukochanego w głowie zapaliła Wam się lampka i wyskoczył transparent z napisem: TY I TYLKO TY DO KOŃCA MOICH DNI! No po prostu wiedziałyście, że jesteście sobie przeznaczeni, że się kochacie wcale się nie znając i że będziecie żyli długo i szczęśliwie?

Ja tak miałam z domem. Przybyłam, zobaczyłam i wiedziałam, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Tyle, że kiedy się w nim pojawiłam ten dom wcale nie był do wynajęcia. Mieszkała w nim inna kobieta, która prowadziła inne życie i miała inne sprawy. Wśród nich nie było sprawy – wyprowadzam się, żeby Aleksandra mogła mieszkać długo i szczęśliwie.

Właśnie dlatego moja miłość do drewnianego dachu i wielkich panoramicznych okien z widokiem na góry musiała pozostać platoniczna. Ot życie pomyślałam i wróciłam do swoich spraw. Jakie było moje zdziwienie, kiedy dwa lata później wprowadziłam się do MOJEGO domu, bo to że był mój wiedziałam od momentu, kiedy pierwszy raz go zobaczyłam.

Jesteśmy ze sobą już dwa lata, w trakcie których dom czasem wita mnie o poranku mgłami, to znów zaskakuje śniegiem na górskich szczytach, innym razem kolorowym jesiennym lasem za oknem. W tym kalejdoskopie, w którym zmieniają się pory roku i nastroje przyrody, niezmienna pozostaje jedna rzecz – miłość, którą tutaj oddycham.
Czuć wdzięczność za taki dom to łatwizna!!! A Ty za co czujesz wdzięczność?

 wdzięczność dom

Jeszcze chwileczkę 🙂

Ten artykuł stanowi część serii 30 DNI WDZIĘCZNOŚCI,  w ramach którego rozprawiam się z mentalnością niedostatku

Co możesz zrobić, żeby być na bieżąco?

  • Dołącz do mojego Fan Page na facebooku, gdzie publikuję dodatkowe zdjęcia i uaktualnienia, których nie znajdziesz na blogu. Znajdziesz tam też ciekawe dyskusje toczące się pod postami.
  • Zostawiając komentarz, zaznacz opcję: powiadom mnie przez email o nowych wpisach. W ten sposób za każdym razem, kiedy na blogu pojawi się nowy post, zostaniesz o tym poinformowana, jako pierwsza!
  • Jeśli ominął Cię mój poprzedni artykuł, w którym wyjaśniam zasady programu, możesz go przeczytać tutaj: Wdzięczność produkuje obfitość, niezadowolenie wpędza w biedę

Jeśli podobał Ci się mój artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi. Oni też chcą czytać wartościowe teksty w internecie!

  

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s